סובלים מבעיה בהליכה? אורן זריף מטפל בבעיות הליכה בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הסובלים מבעיות בהליכה ומתקשים ללכת, ניגשים לקבלת אבחון או טיפול מקצועי שיוכל לעזור במצבם. אורן זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס והתת מודע המבוסס על ספרו של ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע". זריף הצליח לעזור להמוני אנשים, חולים וסובלים מבעיות הליכה שהגיעו אליו לאחר שהתקשו לעמוד על הרגליים או כאשר היו מרותקים לכיסא הגלגלים.

טיפול בבעיות הליכה בשיטת הפסיכוקינזיס

זריף, הילר ומטפל בכל סוגי הבעיות והמחלות מבלי יוצא מן הכלל בשיטת הפסיכוקינזיס, הצליח להשאיר את גדולי הרופאים והפרופסורים פעורי פה לנוכח הצלחותיו.

סיפורי הצלחה של חולים וסובלים מבעיות הליכה

גיורא, מטופל שהגיע לאורן זריף לקבלת טיפול בשיטת התת מודע: "התקשיתי ללכת ולעשות דברים בכוחות עצמי, אך אורן זריף הצליח לעשות את הבלתי אפשרי ולעזור לי לקום וללכת."

ג' סבל מקושי בדיבור ומבעיות הליכה, לאחר טיפול אחד בלבד בתת המודע והפסיכוקינזיס, הצליח זריף לעורר את האיזורים הרלוונטיים של ג' וליצור תהליך ריפוי עצמי שעזר למקומות הרלוונטיים להירפא מעצמם.

אורן זריף אינו רופא אך טיפל בהצלחה באין ספור מקרים בהם ניגשו אליו מטופלים, חולים וסובלים ממחלות שונות, כרוניות וחשוכות מרפא. זריף משתמש ביכולותיו ושיטותיו לאפשר לגוף המטופל להיכנס לתהליך של ריפוי עצמי להרגשה טובה יותר. ברוב המקרים אין צורך ביותר מטיפול אחד בלבד שמאפשר להם להרגיש טוב יותר ולהחלים בדרך נס מהמחלה מהם סובלים, וזאת כנגד כל הסיכויים.

לזריף מוניטין של מעל ל-30 שנים בתחום ואף הצליח לטפל בהצלחה במקרים רבים של בעיות בהליכה, מחלות שונות או הרגשה לא טובה. בין מטופליו ניתן לראות ולשמוע סיפורי המלצה של רופאים, פרופסורים, ידוענים, פוליטיקאים, משפטנים, עורכי דין ועוד.

כיצד עובדת השיטה?

על מנת לאפשר לגוף המטופל לרפא את עצמו, משתמש זריף בטינקטורות ייעודיות דרכן מעביר זריף את כוחותיו דרך תדרים ספציפיים בעין השלישית ותת המודע. מדובר בהליך חיצוני בלבד שאינו כולל נטילת תרופות מכל סוג שהוא.

ברוב המקרים מדובר בטיפול אחד בלבד שלאחריו יתחיל להרגיש המטופל הקלה ויתחיל להיכנס למצב של ריפוי עצמי.