סובלים מבעיות ברכיים? טיפול בשיטת תת המודע של אורן זריף

זריף מטפל בכאבי ברכיים וכאבי רגליים, כמו גם מקרים אחרים מהם סובלים מטופליו. שיטת הטיפול שפיתח במהלך השנים מבוססת על הפסיכוקינזיס ותת המודע, באמצעותם מטפל זריף בחולים וסובלים בהצלחה רבה.

"הגעתי לאורן זריף לאחר קריאת המודעה בעיתון. אני ממליצה לכל מי שסובל שיגיע אליו. סבלתי מבעיות גב שהקרינו כאבים לברכיים עד הרגל והקרסול. היום הבעיה נעלמה כלא הייתה."

במקרה אחר הגיעה אל זריף מטופלת שלא הצליחה ללכת ואף לעלות במדרגות. מדובר באשה כבת 80 שסבלה במשך תקופה ארוכה מכאבים ברגליים. לאחר טיפול אחד בלבד היא התחילה להרגיש הרבה יותר טוב ולהתחיל ללכת בכוחות עצמה.

"ד"ר סולומון פלקס סבל מבעיות ברגליים שלא נפתרו בשום מקום", מעיד חברו. השינוי המיוחל הגיע אחרי שהגיע לקליניקה של אורן זריף.

ד"ר סולומון פלקס מדווח על הטיפול שעבר אצל אורן זריף וניכר שהוא מלא הערכה ותודה. "שמי סולומון פלקס, אני דוקטור לכימיה ומה שעשה אורן זריף זה משהו, זה פנטסטי! בערך 80%-90% מהנפיחות ברגליים ירדה ועכשיו הרבה יותר קל לי. תודה רבה לד"ר זריף".

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים המובאים כאן החל משנת 1995 ואילך.

האם ניתן להירפא מכאבי ברכיים ורגליים באמצעות טיפול אחד בלבד?

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס כבר מעל ל-30 שנים. זריף הצליח לעזור להמוני חולים וסובלים מכאבי ברכיים היכן שטובי הרופאים והפרופסורים לא הצליחו. את הקליניקות של זריף פוקדים חולים וסובלים עד אפס מקום. במילותיהם עם מעידים כי הטיפול בשיטת התת מודע המבוסס על ספרו של ג'וזף מרפי הצליח להציל אותם מניתוח ומכאבי ברכיים עזים מהם סבלו במשך שנים רבות.

אורן זריף מטפל בכל סוגי המחלות בלי יוצא מן הכלל. ניתן להגיע לייעוץ ראשוני ללא תשלום.

מבין מטופליו של זריף: רופאים, פרופסורים ואנשי מדע, ידוענים, אנשי דת ופוליטיקאים, עורכי דין ומשפטנים ועוד

אורן זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס והתת מודע. אורן זריף אינו רופא והטיפול אינו רפואי ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית.

ניתן לקבוע תור לייעוץ ראשוני אצל אורן זריף ללא תשלום בטלפון: 03-6248586