סובלים מבעיות רגליים? טיפול בכאבים ברגליים בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הסובלים מבעיות קשות ברגליים, מתקשים ללכת בעצמם ולבצע פעולות מוטוריות בסיסיות. במקרים רבים, עלולה הבעיה להחמיר ללא טיפול מקצועי.

ד"ר סלומון שסבל מבעיה קשה ברגליים, פנה אל אורן זריף לקבלת טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע, שהצליח לעורר את האזורים הרלוונטיים בגוף על מנת ליצור תהליך ריפוי עצמי. מדובר בהצלחה כנגד כל הסיכויים.

סובלים מכאבים כרוניים ברגליים? איך שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף תוכל לעזור לכם?

זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע מעל ל-30 שנים. במהלכן, עזר להמוני חולים וסובלים מכאבי גב כרוניים ופריצת דיסק להחלים בדרך נס מהבעיות מהן סבלו, גם כאשר גדולים הרופאים והפרופסורים, כמו גם אנשי המדע לא הצליחו לעזור להם.

שיטת הטיפול של זריף עושה שימוש ב-10 טינקטורות באמצעותן מעביר זריף תדרים ספציפיים דרך העין השלישית ותת המודע אל האזורים הרלוונטיים בגוף המטופל. ברוב המקרים יתחיל הגוף לרפא את עצמו לאחר טיפול אחד בלבד.

"בזכות הטיפול של אורן זריף אני עומדת על הרגליים ורצה"

חנה, מטופלת שסבלה מכאבי תופת ברגליים לא יכלה לעמוד על הרגליים. לאחר התייעצות עם רופאים ומומחים, הבינה כי יהיה עליה להסתגל למצב היות ואין הרבה שאפשר לעשות במצבה. לאחר טיפול אחד בלבד בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע של אורן זריף, אמרה: "כולם כבר שמעו את הסיפור המדהים שלי על הטיפול שעברתי אצל אורן זריף. סבלתי מכאבים נוראיים ברגליים ואפילו לא יכולתי לעמוד עליהן. סבלתי מכאבים גם במשך היום וגם בלילה. אחרי הטיפול שעברתי הצלחתי לעמוד על הרגליים ואפילו לרוץ בכוחות עצמי."

אמרו לי שצריכים לכרות לי את הרגל: אורן זריף הציל אותי מאסון נוראי

חדוה שסבלה מגידול בסחוס נאלצה לעבור מספר ניתוחים מורכבים. לבסוף התבשרה על ידי הרופאים כי תאלץ לקטוע את רגלה. הטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף הצליח להצילה ולשנות את חייה מן הקצה אל הקצה. במילותיה אמרה: "זה ממש לא יאומן! בזכות הטיפולים של אורן, אני מרגישה טוב וכמעט לא מרגישה בכאב. הוא הציל לי את הרגל."