סובלים מבצקת ברגל וכאבים ברגליים? טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף

פולינה ב. סבלה מכאבים ביד והגיעה לאורן זריף לקבלת טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס. "סבלתי מבצקת בירך רגל ימין וכאבים חזקים מאוד ביד." טיפול אחד בלבד של אורן זריף הצליח לעזור לבצקת ברגל של פולינה לרדת באופן משמעותי.

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים המובאים כאן החל משנת 1995 ואילך.

בצקת ברגל או לימפאדמה גורמת לנפיחות באזורים ספציפיים כגון הידיים והרגליים ומקומות נוספים בגוף. במקרים אלו, נוצרת בעיה בריאותית קשה המונעת הליכה וניידות באופן חופשי ופוגעת באיכות החיים של החולים והסובלים ממנה.

אורן זריף מטפל בכל סוגי הבעיות והמחלות וגם במקרים של בצקת ברגל ולימפאדמה. במקרים רבים הגיעו אל זריף חולים וסובלים מבצקת ברגל לאחר שנאמר להם כי מדובר במחלה כרונית שלא ניתן להחלים ממנה. טיפול אחד בלבד בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע הצליח לאפשר להם לעמוד על הרגליים ולנהל שגרה יומיומית כמו כולם ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

טיפול בבצקת ברגל – לימפאדמה

פ. שסבלה מכאבים ברגל וביד, דיווחה כי לאחר טיפול אחד בלבד בשיטת הפסיכוקינזיס איננה סובלת עוד מכאבים כלל וכלל. "סבלתי ממספר בעיות", מעידה פ, "סבלתי מבצקת בירך רגל ימין ומכאבים רבים. כמו כן, היו לי גם כאבים ביד ימין, ללא אפשרות לכופף את האצבעות כלל וכלל. בזכות אורן זריף, הבצקת ברגל ירדה בצורה משמעותית, ועימה גם הכאבים."

שיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע – איך זה עובד?

שיטת הטיפול בבצקת ברגל או לימפאדמה ובכל סוגי המחלות הקשות והכאבים הכרוניים מתבצעת באמצעות תת המודע, על פי ספרו של ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע". בנוסף, משתמש זריף בכישוריו ויכולותיו לטפל באנשים באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס והטיפול בטינקטורות.

במהלך הטיפול יעביר זריף אנרגיה באמצעות הטינקטורות, בתדרים ספציפיים דרך העין השלישית אל תת המודע של המטופל. לאחר מכן, יאפשר לגוף להתחיל בהליך של ריפוי עצמי שיעזור לו לצאת מהמצב הקיים.

ברוב המקרים נחוץ טיפול אחד בלבד, שאחריו יתחיל המטופל להרגיש בשינוי.

אורן זריף אינו רופא אך תומך בשיטות הרפואה הקונבנציונליות. זריף מקבל מטופלים, חולים וסובלים לקליניקה שלו בבני ברק ובירושלים. ניתן לקבוע תור באמצעות הטלפון: 03-6248586