סובלים מבקע בסרעפת? טיפול חדשני בתת המודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף

מה אפשר לעשות במקרה של בקע בסרעפת? בקע סרעפתי נוצר בדרך כלל כאשר ישנו כשל או פגם בפתח הסרעפת. במקרים רבים חולים וסובלים מבקע סרעפתי פנו לרופאים ומומחים לשם תיקון בקע סרעפתי בלפרוסקופיה, אך לא בכל המקרים היו הצלחות, אז הגיעו לטיפול בשיטת תת המודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף.

איך מטפלים בבקע בסרעפת באמצעות טיפול אחד בלבד?

אורן זריף – הילר מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס מזה 30 שנים ויותר. הודות לשיטותיו ויכולותיו לעזור להמוני אנשים, חולים וסובלים ממחלות שונות, הצליח לפתח שיטה ייחודית שיכולה לעזור בטיפול אחד בלבד להעלים את הבקע הסרעפתי ללא ניתוח או טיפולים פולשניים, וזאת כנגד כל הסיכויים.

איך עובדת שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס ותת המודע לתיקון בקע בסרעפת?

ברוב המקרים, נדרש לא יותר מאשר טיפול אחד בלבד על מנת לעזור לגוף להתחיל בתהליך של ריפוי עצמי וליצור מצב שבו כל הבעיות והמחלות השונות מהם סובל המטופל, מתחילות להיעלם כלעומת שבאו.

"הטיפול בתת המודע עזר לי עם הבקע בסרעפת – היום אני מרגיש נהדר"

משה הגיע לקבל טיפול בשיטה של אורן זריף ולאחר טיפול אחד בלבד אמר כי הוא מרגיש ב-90% יותר טוב.

שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס מתבססת על שימוש בטינקטורות וברכיבים ייעודיים בהם משתמש אורן זריף להעברת תדרים ספציפיים דרך העין השלישית אל ותת המודע אל המקומות הרלוונטיים בגוף המטופל. לאחר הטיפול, מתחיל הגוף לעבור תהליך ריפוי עצמי שיגרום לשיפור במצבו של המטופל הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק.

זריף טיפל בהצלחה ברופאים ופרופסורים, אנשי מדעו, רבנים, אנשי עסקים וידוענים שפנו אליו לטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. זריף מקבל אנשים הסובלים מכל סוגי הבעיות והמחלות מבלי יוצא מן הכלל.

לזריף מוניטין של מעל ל-30 שנים בתחום, והצליח לעזור גם במקרים רבים בהם גדולי הרופאים והפרופסורים לא הותירו כל סיכוי. סיפורי ההצלחה של זריף השאירו את אנשי המדע והרופאים פעורי פה וזאת כנגד כל הסיכויים.

ניתן לקבוע תור ולהגיע לפגישת ייעוץ לטיפול בבקע בסרעפת בקליניקה של זריף בבני ברק, רחוב ז'בוטינסקי 12 או בקליניקה בירושלים.

טלפון לקביעת תור: 03-6248586