המלצת רופאים ודוקטורים על שיטת הטיפול של אורן זריף בתת המודע והפסיכוקינזיס

"סבלתי מגושים סרטניים בכבד"

שמי ד"ר אמיל, הגעתי לקליניקה של אורן זריף בעקבות גושים סרטניים בכבד, במספר טיפולים של אורן זריף הגושים נעלמו. אני מודה לו מאוד ומאחל לו שיהיה בריא עד 120!

"היד והרגל חזרו לתפקד כרגיל!"

בעלי עבר אירוע מוחי קשה מאוד לפני שנה ושלושה חודשים. היד ורגל שמאל לא תיפקדו כרגיל והוא סבל מזה המון, החלטנו להגיע לאורן זריף. בזכות אורן היד והרגל חזרו לתפקד כרגיל, הוא עכשיו בריא לחלוטין, אנחנו רוצים להודות לאורן, הוא עזר לנו מאוד!

"היד הפגועה חזרה לתפקד!"

עברתי אירוע מוחי קשה שבעקבותיו לא יכולתי להזיז את היד, כף היד שלי הייתה קפוצה וצמודה לבטן. לרופאים לא היה פתרון, החלטתי להגיע לאורן זריף לטיפול. תוך שלושה טיפולים היד השתחררה לחלוטין וחזרה לתפקד!

"החלמתי מפריצת דיסק בגב התחתון!"

ניסיתי הכל, אף אחד לא היה יכול לעזור לי עד שהגעתי לאורן זריף והוא עשה את הבלתי יאמן. סבלתי מכאבי תופת, זה היה ממש זוועה, בקושי הצלחתי לקום מהמיטה בבוקר בזכות אורן זריף חיי השתנו לטובה! אני מרגיש מצויין, זה פשוט שמים וארץ!

"אורן זריף הציל אותי מכריתת רגל!"

חדוה חלתה בכונדרוסרקומה, גידול ממאיר של תאיר סחוס הפוגע בעיקר בעצמות הארוכות ובאגן הרופאים אמרו שאין יותר מה לעשות, עמדתי בפני כריתת רגל, החלטתי להגיע לאורן זריף והוא ממש הציל אותי, לא ייאמן! הכאבים הנוראיים ירדו מאוד!

"הניתוח בגב בוטל בזכות אורן זריף!"

סבלתי מפריצת דיסק, הייתי צריך לעבור ניתוח בחוליות L4-L5. לאחר סידרת טיפולים אצל אורן זריף בדיקת ה-MRI הוכיחה: החתימה שיצר הלחץ על החוליות נפלה פנימה וכל הלחץ השתחרר! אורן זריף פשוט הציל אותי מניתוח כנגד כל הסיכויים!

"אורן עזר לאשתי לנצח את הסרטן!"

אשתי חלתה במחלת הסרטן. לאחר שהגענו לטיפול, אשתי הרגישה טוב יותר, ולאחר כמה טיפולים עשינו בדיקות והכל היה נקי. אנחנו מודים לך מאוד, אשתי מרגישה מצויין!

"הגוש בלחי נעלם ניצלתי מניתוח פנים!"

הייתי מאושפזת ונקבע לי תור לניתוח בבלוטת הפורטיס. לא היה מצב שאצא מהניתוח הזה. רגע לפני הניתוח באתי לאורן זריף, אחרי 3 טיפולים הגוש בלחי נעלם, הרופאים לא האמינו! בזכות אורן זריף אני המאושרת באדם!

"סבלתי מדיכאון בעקבות אבל!"

סבלתי מדכאון בעקבות אבל. לאחר הטיפול של אורן זריף סוף סוף חזרתי לחייך, אני מרגישה הרבה יותר טוב! אורן זריף גדול! אני מודה לו מאוד!

"אורן זריף הציל אותי מגידול ברחם!"

ד"ר לפסקי, רופאת שיניים, סבלה מציסטה סרטנית והגיעה לטיפול אצל אורן זריף. אני מודה לאורן שעזר לי בפתרון לבעיה, אני מרגישה מצויין!

"בזכות אורן נחסך ממני ניתוח בגב!"

בזכות אורן זריף נחסך ממני ניתוח בגב! רבקה מאשדוד סבלה מכאבי גב עזים והרופאים המליצו לה על ניתוח. לאחר טיפולים אצל אורן זריף הכאבים נעלמו והניתוח בוטל!

"הגעתי לטיפול בלחץ הדם הגבוה!"

הגעתי לטיפול בגלל מספר ביעות, בין היתר לחץ דם, לאחר שאורן הצליח לעזור גם לבני. לאחר הטיפול הצלחתי לעלות 13 קומות במרכז "כלל", בלי הפסקה ובלי קוצר נשימה. ממליץ לכל אחד להגיע לטיפול!

הרב מאיר מזוז: "שלחתי לאורן הרבה אנשים שנרפאו"

הגיעו אלי זוג, שהאישה הייתה בדכאון חזק, שלחתי אותם לטיפול אצל אורן זריף – האישה החלימה לחלוטין. לפני חנוכה הם באו לתת לי חנוכיה מתנה, אני ממליץ לכולם!

"סבלתי מפריצת דיסק ומהברך!"

סבלתי מפריצת דיסק בגב ומהברך.
ענת: אורן זריף הדהים אותי! 3 חודשי סבל תמו ב-3 נגיעות!

"אורן הציל את אמא מאירוע מוחי!"

אמי לקתה באירוע מוחי קשה מאוד, הרופאים אמרו שספק אם תחיה. הבאתי אותה בכסא גלגלים, מחוברת לזונדה ובמצב קשה מאוד. תוך זמן קצר היא חזרה לדבר, ללכת ולתפקד כרגיל! הכל בזכות אורן זריף!

ד"ר ארקין: "לאורן זריף יש תוצאות!"

רופא הילדים מעיד: הייתי אמור לקבל זריקה אפידורלית או לעבור ניתוח, אבל אחרי שני טיפולים של אורן זריף אני מרגיש שיפור והולך בלי כאבים!

"אבא שלי עבר אירוע מוחי קשה!"

אבא שלי עבר אירוע מוחי קשה, הוא לא הצליח ללכת והיה מדוכא מאז שהגיע לטיפול אצל אורן, ההליכה שלו השתפרה והוא מתהלך לבד, ושמחת החיים חזרה אליו!

ד"ר קרמר: "אורן עזר מאוד לבתי החולה בטרשת נפוצה"

ד"ר קרמר, רפואה נוירולוגית: יש משהו בידיים שלו שעוזר למחלות הכי קשות. גם בטרשת נפוצה, כרפואה אני יודעת שכלום לא עוזר – אורן זריף הצליח לעזור