טרשת נפוצה – סיפורי הצלחה של מטופלים בשיטת הפסיכוקינזיס

ב-20 השנים האחרונות טיפל זריף בהצלחה במקרים רבים של חולים וסובלים מטרשת נפוצה שהגיעו אליו לקבלת טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס וזאת לאחר שניסו כבר סוגים שונים של טיפולים שכשלו.

אורן זריף מטפל בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל. אורן זריף אינו רופא אך הצליח לעזור להמוני אנשים היכן שטובי הרופאים והמומחים נכשלו. זריף תומך באופן מלא בשיטות הרפואה הקונבנציונליות ועושה את כל שביכולותיו על מנת לעזור לכל אדם בכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל.

כיצד עובדת שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס?

שיטת הטיפול של אורן זריף בתת המודע מסתמכת על ספרו של ג'וזף מרפי, "כוחו של התת מודע". בשיטה זו, משתמש אורן בטינקטורות בהן מבצע פעולות הרתחה אנדותרמית וחימום. בעזרת הטינקטורות מעביר זריף תדרים ספציפיים דרך העין השלישית אל תת המודע ישירות אל האזורים הרלוונטיים בגוף המטופל. כך, מתחיל הגוף לעבור תהליך ריפוי עצמי שיאפשר לכל חולה וסובל מטרשת נפוצה ומכל סוגי הבעיות והמחלות להרגיש טוב יותר, ברוב המקרים לאחר טיפול אחד בלבד.

סיפור הצלחה של סובלת מטרשת נפוצה: "אחרי הטיפול פחות כואב לי ואני מרגישה יותר טוב"

"אני סובלת מטרשת נפוצה וקשה לי ללכת לבד", מעידה מטופלת שהגיעה לקבלת טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף. לאחר טיפול אחד בלבד היא הצליחה לעשות מה שהרופאים לא השאירו הרבה סיכויים להצלחה.

בתה מספרת כי: "היא הייתה הולכת מאוד לאט ונעצרת במקום בגלל הרעידות. היא הייתה נאחזת כל הזמן במקל אבל עכשיו אחרי הטיפול של אורן זריף היא כבר יכולה ללכת בעצמה לכל מקום שהיא צריכה. אני כבר לא מפחדת שהיא תלך לבד באוטובוס מכיוון שעכשיו היא יכולה לעשות זאת בעצמה ומקודם היא לא יכלה. עכשיו השימוש שלה במקל הצטמצם והיא הולכת יותר ישר, הגב שלה יותר זקוף והיציבה שלה יותר טובה.

הרופאה הנוירולוגית מעידה: "אורן עזר לביתי לצאת מטרשת נפוצה"

רופאת עצבים מספרת כי הגיעה לאורן זריף לאחר שבתה סבלה מטרשת נפוצה. "היא היתה חלשה מאוד, ובקושי יכלה ללכת. לאחר הטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס, מצבה השתפר פלאים. שיווי המשקל שלה נהיה הרבה יותר יציב, והיא התחילה ללכת ישר."

אורן זריף הינו תופעה שאינה ניתנת להסבר. זריף התפרסם בכל ערוצי המדיה והתקשורת, הופיע בתכניות טלוויזיה ופרסומות, בעיתונים וברדיו. רבים אינם מבינים כיצד פועלת השיטה, אך סיפורי ההצלחה, העדויות וההמלצות מדברים בעד עצמם. מבין מטופליו ניתן לראות פוליטיקאים ואנשי ביטחון, רופאים, פרופסורים ואנשי מדע. כולם מעידים כי יכולותיו הצליחו ליצור שינוי אמיתי שעזר להם להיפתר מהבעיה הרפואית ממנה סבלו.

Recommended Posts

Leave a Comment