טרשת נפוצה: מה ניתן לעשות ואיך אפשר לטפל

אם גם אתם סובלים מכאבים וקשיים בתפקוד מערכת העצבים, ככל הנראה כי מדובר במחלת ה Multiple Sclerosis או טרשת נפוצה.
מדובר במחלה כרונית המקשה על תפקוד המח, כמו גם כל הגוף. כתוצאה מכך, חל כשל באיברים בגוף כגון: מח, עמוד השדרה וראייה.

איך ניתן להתגבר על טרשת נפוצה וכיצד עובדת שיטת הטיפול?

אורן זריף מטפל בטרשת נפוצה ובכל סוגי המחלות מבלי יוצא מן הכלל. זריף טיפל בהצלחה באין ספור מקרים מהם סבלו חולים ומטופלים ממחלות קשות וכרוניות כנגד כל הסיכויים. זריף, אינו רופא ותומך באופן מלא בשיטות הרפואה הקונבנציונליות. על מנת לטפל בבעיה, משתמש זריף בטינקטורות בהן מבצע תהליך של התמרה אנדותרמית, אקסותרמית וחימום. ברוב המקרים, יגיעו המטופלים הסובלים מטרשת נפוצה לטיפול אחד בלבד, במהלכו ישתמש אורן בטינקטורות ובהעברת תדרים ספציפיים דרך העין השלישית ותת המודע אל המקומות הרלוונטיים בגוף המטופל.

סיפורי הצלחה של מטופלים על טרשת נפוצה שנעלמה כנגד כל הסיכויים

סיפורי הצלחה של חולים וסובלים מטרשת נפוצה שהגיעו לאורן זריף ומעידים על התהליך שעברו מאז הכאבים הנוראיים ועד שהרגישו כי הבעיה ממנה סבלו נעלמה כלא הייתה.

הרופאה הנוירולוגית מעידה על בתה שהצליחה להתגבר על טרשת נפוצה:

"פניתי אל אורן זריף לפני כשנה בעקבות המחלה ממנה סובלת ביתי – טרשת נפוצה. היא הגיעה חלשה מאוד ולאחר מספר טיפולים מצבה השתפר. שיווי המשקל שלה התייצב והיא הולכת יותר ישר. במקצועי אני רופאת עצבים עם ניסיון של 30 שנים. אני מכירה היטב את המחלה ואף טיפול רפואי לא עוזר. לדעתי הטיפול של אורן זריף עזר לה מאוד למרות שאין לי מושג איך השיטה שלו עובדת. אני מודה שיש שם משהו שהוא מצליח לעזור במחלות הקשות."

בהמשך היא מספרת כי: "כרופאת עצבים, אני יודעת מה המחלה הזו, ושאף טיפול לא ממש עוזר. אבל הטיפול של אורן זריף דווקא עזר מאוד! אחרי הטיפול של אורן, בתי השתפרה ביציבות, בשיווי המשקל, ובזכותו היא הולכת יותר ישר. אני זוכרת איך עד לא מזמן היא הייתה חלשה מאוד, ועכשיו בזכותו היא התחזקה. אין לי מושג איך אורן מצליח לעזור היכן שטיפולים אחרים לא עזרו. אבל בהחלט שיש משהו בידיים שלו ובידע שלו לעזור בריפוי מחלות קשות."

טרשת נפוצה

 

חולה שסבלה מטרשת נפוצה חזרה ללכת על הרגליים:

"היום אני מרגישה בסדר גמור, הטיפול של אורן זריף עזר לי מאוד. אני יכולה לשבת וללכת בכוחות עצמי."
בן משפחתה מוסיף במילותיו: "ראיתי שהיא לא הצליחה ללכת מהכיסא לקיר. בקושי מטר אחד. הטיפול של אורן זריף עזר לה מאוד, אין לי מילים."

עדות טרשת נפוצה

Recommended Posts

Leave a Comment