לקראת ניתוח בברך? טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף

רבים שסבלו מכאבים בברך הלכו להיבדק וקיבלו המלצה לעבור ניתוח בברך. לאחר שסירבו להרים ידיים ולחפש אלטרנטיבה לניתוח, ניגשו לקבלת טיפול בפסיכוקינזיס של אורן זריף. טיפול אחד בלבד הוא כל שנדרש מהם לעבור על מנת להפוך את הניתוח למיותר.

שבתאי, מטופל שסבל מכאבים בברך הגיע אל זריף לקבלת טיפול בתת המודע לאחר שהרופאים המליצו לו לעבור ניתוח בברך. שבתאי ניסה לעשות כל שביכולתו על מנת להימנע מכך, ולכן פנה לקליניקה של אורן זריף לקבלת טיפול אחד בלבד שיעזרו לו.

"פניתי אל אורן בשאלה: האם אצטרך לעבור ניתוח ברך? תשובתו הייתה שלאחר טיפול אחד בלבד, הכל יהיה בסדר. הטיפול אצל אורן אכן עזר לי להרגיש לפחות 80% יותר טוב, והיום בזכותו אני גם הולך בעצמי. טרם הטיפול לא יכולתי אפילו ללכת מאה מטר לבד. היום אני מצליח ללכת 400 מטר ויותר. מודה לאורן זריף על עזרתו!"

כמו שבתאי גם רבים אחרים מגיעים אל זריף לקבלת טיפול בשיטת התת מודע שיעזור להם להרגיש טוב יותר וזאת לאחר שניסו כבר את כל הטיפולים הקונבנציונליים. במילותיהם שלהם הם אמרו כי: "הטיפול של זריף הצליח כנגד כל הסיכויים, היכן שגדולי הרופאים והפרופסורים נכשלו."

אורן זריף אינו רופא אך הצליח לטפל בהצלחה במקרים רבים בהם סבלו אנשים מכאבים בברכיים ומנע מהם מעבר ניתוח וזאת כנגד כל הסיכויים.

אודות השיטה

שיטת הטיפול של אוזן זריף מתבססת על הפסיכוקינזיס ותת המודע על פי ספרו של ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע". הטיפול מתבצע באמצעות טינקטורות ורכיבים ייעודיים בהם משתמש זריף על מנת להקרין אנרגיה פסיכוקינטית בתדרים ספציפיים דרך העין השלישית היישר אל גוף המטופל והאזורים הרלוונטיים. כך, מאפשר זריף לגוף המטופל להתחיל בהליך של ריפוי עצמי ולאפשר לו להחלים מהמצב הקיים.

הטיפול הנו חיצוני בלבד ואין צורך בנטילת כדורים או תרופות. ברוב המקרים מדובר בטיפול אחד בלבד. ניתן לקבוע תור לייעוץ ראשוני ללא עלות דרך המוקד לקביעת תורים הזמין 24 שעות ביממה. טלפון לקביעת תורים בקליניקה של אורן זריף בבני ברק ובירושלים: 03-6248586.