סיפור הצלחה מדהים של מטופלת שעברה ניתוח בעין וסבלה מגוף זר

טיפול בגוף זר בעין עשוי אינו עניין של מה בכך. חוט או עצם נמצא במקום ספציפי בגוף, עשוי לשבש את הפעילות התקינה בגוף ודורש טיפול מידי ומניעתי על מנת לאפשר לגוף לפעול באופן תקין וללא הפרעות. לאחרונה יותר ויותר מטופלים מתלוננים על חוט בין שנוצר לאחר שעברו ניתוח בעין להפרדת רשתית. מדובר בהליך מורכב ולא פשוט ויש מי שמחפש פתרון אחר שאינו כואב ואינו פולשני. שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף שהצליחה לעזור להמוני חולים וסובלים ממחלות שונות להירפא, הצליחה גם לעזור ללודמילה, שהגיעה לקבלת טיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של זריף, לאחר שעברה ניתוח הפרדות רשתית בעין.

ל' מספרת במילותיה כי: "לאחר שעברתי את הניתוח, שכחו אצלי גוף זר בעין שהפריע לי מאוד לראות בעין. אני מודה מאוד לאורן זריף שהצליח לעזור לי כנגד כל הסיכויים, אני עד עכשיו לא מאמינה על כך."

אודות שיטת הטיפול של אורן זריף

אורן זריף משתמש בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע המבוסס על ספרו של ג'וזף מרפי "כוחו של התת מודע", על מנת לעזור למקומות הרלוונטיים בגוף המטופל הסובל מגוף זר בעין או מכל בעיה רפואית, פיזיולוגית ורגשית להתחיל ליצור מצב של ריפוי עצמי.

זריף משתמש בטינקטורות על מנת להעביר באמצעות תדרים ספציפיים מהעין השלישית אל תת המודע של המטופל ולאזן את המקומות הרגישים שדורשים התמקדות פסיכוקינטית.

ברוב המקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד שלאחריו יתחיל המטופל להרגיש טוב יותר. הטיפול הינו חיצוני ואיננו פולשני ולא דורש נטילת תרופות וכדורים.

זריף טיפל בהצלחה ברבנים ואנשי דת, פוליטיקאים ומשפטנים, עורכי דין, רופאים ופרופסורים. מי שעבר את הטיפול של זריף בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע מעיד כי הטיפול בתת המודע עבד כנגד כל הסיכויים.

אורן זריף אינו רופא אך תומך באופן מלא בשיטות הטיפול הקונבנציונליים.

זריף מקבל מטופלים בקליניקה שלו בבני ברק ובירושלים. ניתן לקבוע תור לייעוץ ראשוני ללא תשלום בטלפון שמספרו: 03-6248586. ברוב המקרים מדובר בטיפול אחד בלבד.

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים המובאים כאן החל משנת 1995 ואילך.