סובלים מקרע בכתף? טיפול בקרעים בכתפיים בשיטת הפסיכוקינזיס

טיפול אחד בלבד בקרע בכתף הוא כל שנדרש על מנת לעזור לנ. לצאת מהמצב המורכב ממנו סבל ואף לבטל את הניתוח שנקבע לו.

אורן זריף מטפל מזה 30 שנים בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. זריף, שמכיר היטב את המצב ממנו סבל נ, הצליח לעזור לו להתחיל בהליך של ריפוי עצמי ובכך למנוע את הניתוח שנקבע עבורו. גדולי הרופאים היו פעורי פה לנוכח הצלחתו של זריף לטפל בבעיה ממנה סבל נ.

סיפורי הצלחה של הטיפול בשיטת הפסיכוקנזיס בקרע בכתף שהצליח להדהים את גדולי הרופאים

"הרופאים לא השאירו לי ברירה אחרת. אמרו לי שאני חייב לעבור ניתוח על מנת לטפל בקרע בכתף. החלטתי שאני לא מוותר ומנסה דרכים אחרות. טיפול אחד בלבד בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע של אורן זריף הצליחו לעזור לי למנוע את הניתוח שנקבע לי. אני מרגיש שיפור אדיר של 90% במצב. אין לי מילים להודות לו."

יוסף סבל גם הוא מקרע בכתף ימין. לאחר שנקבע לו תור לניתוח, החליט לנסות את שיטת הטיפול בתת המודע והפסיכוקינזיס של זריף. הבעיה גרמה לו לכאב וסבל רב ותנועתו הייתה מוגבלת מאוד. הרופא האורתופד קבע כי ייאלץ לעבור ניתוח בכתף.

לאחר טיפול אחד בלבד בשיטה של אורן זריף אמר כי: "הגעתי לקליניקה של אורן זריף ונאמר לי כי אין לי כל סיבה לדאגה וכי הבעיה תעבור. אין ספק כי השיפור היה לאין ערוך. היום אני לא סובל יותר מכאבים ובזכות אורן, הניתוח בכתף בוטל ואני שמח על כך מאוד."

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים המובאים כאן החל משנת 1995 ואילך.

אודות שיטת הטיפול של אורן זריף

אורן זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. זריף משתמש בטינקטורות בהן מעביר אנרגיה פסיכוקינטית בתדרים ספציפיים דרך העין השלישית אל תת המודע והאזורים הרלוונטיים של המטופל. מדובר בטיפול חיצוני שאינו כרוך בנטילת תרופות וכדורים.

ברוב המקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד שלאחריו יתחיל להרגיש המטופל הרגשה טובה יותר, מיד לאחר שהגוף שלו יתחיל בתהליך של ריפוי עצמי.

זריף אינו רופא אך תומך באופן מלא בשיטות הרפואה הקונבנציונליות.