סובלים משיתוק מוחין? שיטת טיפול חדשנית בתת המודע והפסיכוקינזיס של אורן זריף

"הרופאים הרימו ידיים – רק אורן זריף לעזור לבני הסובל משיתוק מוחין"

"הילד שסבל משיתוק מוחין הגיע לטיפול אצל אורן זריף לאחר שהרופאים כבר היו מיואשים. לאחר הטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף, הוא החל לעשות דבר בכוחות עצמו וזאת כנגד כל הסיכויים. אני מודה לאורן זריף על העזרה שנתן לבני. בזכותו הוא מרגיש הרבה יותר טוב."

הטיפול בשיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף הצליח לעורר את האיזורים הרלוונטיים בגוף המטופל ולעזור לו להתחיל בתהליך ריפוי עצמי.

טיפול שהצליח לעזור לחולים וסובלים לצאת משיתוק מוחין קל עד קשה. סיפורי הצלחה המעידים על שיפור משמעותי במצבם, לאחר טיפול אחד בלבד שיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע של אורן זריף.

טיפול בשיתוק מוחין בשיטת הפסיכוקינזיס

אורן זריף מטפל בשיטת התת מודע המבוססת על ספרו של ג'וזף מרפי. כמו כן, במהלך השנים פיתח זריף את שיטת הטיפול בפסיכוקינזיס ומשתמש בכל יכולותיו ושיטותיו לעזור לכל אדם באשר הוא ובכל מחלה ממנה הוא סובל.

ברוב המקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד על מנת לסייע לאזורים הרלוונטיים להתחיל בתהליך של ריפוי עצמי. הטיפול מתבצע באמצעות 10 טינקטורות באמצעותן משתמש זריף להקרנת תדרים ספציפיים דרך העין השלישית אל תת המודע של המטופל.

לזריף סיפורי הצלחה רבים בהם הצליח לעזור להמוני חולים וסובלים משיתוק מוחין ומחלות שונות וחשוכות מרפא, זאת על עף שהרופאים לא הותירו להם כל סיכוי.

זריף מטפל בכל סוגי המחלות הרפואיות, הפיזיולוגיות והרגשיות מבלי יוצא מן הכלל ובעל ניסיון ומוניטין של מעל ל-30 שנים הכוללים אין ספור עדויות וסיפורי הצלחה של כל אותם החולים וסובלים שלא הצליחו לקבל טיפול בשיטת הרפואה הקונבנציונלית.

חלק מסיפורי ההצלחה של המטופלים המובאים כאן החל משנת 1995 ואילך.

אורן זריף אינו רופא אך תומך באופן מלא ברפואה הקונבנציונלית ועושה כל שיכולותיו על מנת לעזור לכל אדם הסובל מכל מחלה באשר היא.סובלים משיתוק מוחין? אורן זריף ישמח לעזור לכם באמצעות שיטות הטיפול שפיתח במהלך השנים. ניתן לקבוע תור לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות בקליניקה של זריף בבני ברק או בירושלים.